סטנדאפיסטית לערב נשים

 

סטנדאפיסטית לערב נשים מרגיש ומצחיק במיוחד

מבקשות לארגן ערב נשים מיוחד עם מופע של סטנדאפיסטית? מחפשות סטנדאפיסטיות בארץ שהינן מנוסות באמת בסוג כזה של מופעים? אם כן, כדאי שתצרו קשר עם השחקנית והקומיקאית רינה פדווה המתמחה במופעי סטנדאפ על נשים וכן מול קהל מעורב של גברים ונשים. מדובר במופעים מלאי הומור ורגישות, הנוגעת בנושאים שכל אישה מכירה ונתקלה בהם בחיי היומיום שלה.

 

למה דווקא סטנד אפ?

אם אתן מתכננות ערב נשים ומחפשות עבורו פעילות מהנה וייחודית, הבחירה במופע של סטנדאפיסטית לערב נשים תעניק לאירוע ערך מוסף משחרר, מלכד ומצחיק. יחד עם זאת, בכדי שהמופע באמת יצליח חשוב לבחור סטנדאפיסטיות מקצועיות ומוערכות, שהינן מנוסות בהופעה מול נשים ומול קהל מעורב, ושיש להן תכנים מתאימים לאירועים כאלו. דוגמא טובה לקומיקאית כזו היא ללא ספק רינה פדווה.

 

מופע סטאנדאפ שכולו אישה

רינה פדווה הינה סטנדאפיסטית מנוסה המתמחה במופעים ייעודיים לנשים ומול קהלים מעורבים, שהינם מצחיקים עד דמעות ונוגעים בתחומים ונושאים שכל אחת יכולה להזדהות עימם כמו מערכות יחסים, נשיות, משפחה, גיל, רווקות, נישואין, גירושין, ילדים ולאום. נושאים אלו מטופלים על ידי רינה ברגישות רבה ועם הרבה הומור וקלילות, מה שגורם למשתתפים להשתחרר, ליהנות ולצחוק על דברים שכל אחת מכירה מחיי היומיום שלה, ולצאת עם הרבה חומר למחשבה.

 

שחקנית מנוסה ומוכרת

רינה פדווה הינה דמות מוכרת ומוערכת בעולם המשחק והבידור, אשר השתתפה בסדרות כמו רמזור, חברות, נשואים פלוס, טלוויזיה מהעתיד, בלתי הפיך, לצבי יש בעיה, ובסרטים כמו כלבים לא נובחים בירוק, מדוזות, משכנתה, אהבה בשליקס ועוד. לרינה רזומה עשיר הכולל אלפי הופעות ומופעי סטאנדאפ שקיימה ברחבי הארץ מול קהלים מעורבים. זאת בדגש מיוחד על מופעי סטנדאפיסטית לערב נשים בפורמטים שונים, למשל ליום הולדת, לעובדות בחברה, לחוג בית, לארגונים ועמותות, מוסדות חינוך, גופים עסקיים, לקהילות מקומיות, לקהל מבוגר וכדומה.

 

בכל מופע שרינה מעלה בפני נשים באים לידי ביטוי היכולת והניסיון העשיר, הניכרים בהתאמה למספר הצופים, בין אם אולם שלם או מפגש אינטימי, ובקריאת קהל הצופות והצופים והבנת צרכיו המיוחדים של כל קהל בכל גיל ומכל רקע ומגדר.

 

מופע נוגע, רלוונטי וחכם

מופע הסטאנדאפ של רינה פדווה לנשים הינו מופע מקצועי, רלוונטי ואינטליגנטי, העוסק בקלילות גם בנושאים רגישים ביותר, עם הרבה חוכמת וניסיון חיים, הומור וחומר למחשבה. בנוסף, המופע מייצר מפגש מרגש וישיר עם הקהל בו ניתנת הזדמנות לשיחה ודיאלוג בין קטעי המופע, ואפשרות לכל אישה לשתף בסיפור הייחודי והאישי שלה. כמו כן, לערבי נשים רינה פדווה מציעה מגוון מופעים בנושאים ודרכי הצגה שונות.

 

כך למשל, ניתן לבחור במופע המצליח "מה שלומך את" הממוקד בחיי אישה בחברה ובסביבה מודרנית, הנדרשת לתמרן בין משפחה, זוגיות, עבודה וקריירה. המופע בוחן בין היתר את הקושי למצוא זוגיות ולפתח מערכת יחסים בימינו, ואת השקרים הלבנים שכל אישה מספרת לסובבים אותה וגם לעצמה. נושאים אלו ונוספים שעולים במופע מאפשרים לצופה לבחון בקלילות את חייה, להבין שהיא לא היחידה שעוברת דברים לא פשוטים, ולחשוב על דרכים אחרות להסתכל על קשיים ולהתמודד עימם.

 

הזמנת סטנדאפיסטית לערב נשים

להזמנת סטנדאפיסטית לערב נשים ולעוד מידע בנושא, צרו קשר עם רינה פדווה בטלפון 053-9419313 או במייל iruacomp@017.net.il.

רינה פדווה | מאמרים​

רינה פדווה | מופעי בידור

להזדהות, לצחוק, להתרגש

053-9419313​