מופע ליום האישה


השחקנית והקומיקאית המוכרת רינה פדווה מעלה מופע ליום האישה מצחיק, מרגש, רגיש ומהנה, הנוגע בנושאים יומיומיים שמעסיקים את כולנו. המופע יגרום לכן להשתחרר, להזדהות ולצחוק עד דמעות למול נושאים שנוגעים בכל אחת כמו נשיות, מערכות יחסים, נישואין, גירושין, רווקות, משפחה, גיל ולאום.
 
שחקנית מוכרת ומנוסה - רמזור, בלתי הפיך, חברות, סרטים פרסומות ועוד
רינה פדווה הינה שחקנית ותיקה ומוכרת שמאחוריה רקורד של עשיר של אלפי הופעות. מדובר במופעים המתקיימים בכל רחבי הארץ מול גורמים שונים, ביניהם גופים עסקיים, מוסדיים וקבוצות שונות, בדגש מיוחד על הקהל הנשי. למעשה, רינה מוכרת לכולם מהשתתפותה בסרטים ובסדרות טלוויזיה מצליחות כדוגמת רמזור, כלבים לא נוסעים בירוק ובלתי הפיך. הניסיון והיכולות שלה באים לידי ביטוי בכל מופע שהיא מעלה, בין אם מול אולמות מלאים או מול קהל צופים מצומצם ואינטימי. מטרה העיקרית היא להעביר לקהל חוויה איכותית, מהנה ומעוררת מחשבה.
 
מופע ישיר ונוגע
מופע הבידור עבור יום האישה של רינה יוצר מפגש ישיר בינה לבין קהל הנשים. המפגש מעניק הזדמנות להתערבות ושיחה בין הקטעים השונים, כשכל אחת יכולה לשתף בסיפורה אישי. מדובר במופע אינטליגנטי ורלוונטי המועבר במקצועיות ובאופן קליל, עם הרבה הומור וחוכמת חיים, מצחיק עד דמעות ומותיר אחריו הרבה חומר למחשבה.
 
מה שלומך את
בהזמנת מופע ליום האישה של רינה פדווה אפשר לבחור בין מספר נושאים ודרכי הצגה. אחד המופעים המומלצים ליום האישה הינו מופע הבידור "מה שלומך את", העוסק בכנות ובהרבה הומור בנושאים הנוגעים לתחומים והתמודדויות שונות בחיי אישה מודרנית. בין היתר, המופע בוחן את הצורך לתמרן בין עבודה, ילדים, בן זוג, גיסות וחמות, וכן את הקושי בלמצוא בן זוג והקושי היותר גדול לבנות מערכת יחסים. בנוסף, המופע מציב בפנינו מראה הבוחנת את צורך להיות מושלמת, ואת השקרים הקטנים שכל אישה מספרת לעצמה או לסביבתה. עבור הצופות, זוהי הזדמנות נהדרת להתבונן על החיים, למצוא את נקודות ההזדהות, ולהתוודע לדרכי חשיבה והסתכלות מרעננות.

 

רינה פדווה | מאמרים​

רינה פדווה | מופעי בידור

להזדהות, לצחוק, להתרגש

053-9419313​