מספרת סיפורים למבוגרים


לא רק ילדים, גם מבוגרים אוהבים סיפור טוב בעל עלילה מרתקת ורלוונטית, המסופר ברגישות, בתבונה ועם הרבה הומור . השחקנית והקומיקאית המוכרת רינה פדווה מספרת סיפורים למבוגרים הנוגעים בחיים של כל אחד מאיתנו. אלו הם סיפורים שגורמים לנו להתרגש ולצחוק עד דמעות, ומעוררים בנו הרבה חומר למחשבה על החיים ובכלל.
 
להיות חלק ממסורת עתיקת יומין
מאז שחר האנושות היו קיימים מספרי סיפורים אשר לכדו את כולם מול מדורת השבט וריתקו את קהל מאזינים עם סיפורים מבדרים השאובים ממחוזות המציאות והדמיון כאחד. הסיפורים אפשרו לצאת לרגע משגרת היומיום למחוזות אחרים, לחוש ולגעת בנקודות המשקפות את חיינו, ולהרהר על מהותם. את המסורת הזו מעבירה השחקנית רינה פדווה באופן רלוונטי למציאות בעידן המודרני. יכולותיה נשענות על ידע מקצועי רב בתחום וניסיון של אלפי מופעים בכל רחבי הארץ, בשילוב כישרון טבעי לספר סיפור טוב.
 
מספרת הסיפורים
היכולת של רינה לספר סיפור טוב באופן ישיר, חכם וסוחף, המותאם בכל פעם מחדש לקהל המשתתפים, הינה אומנות בפני עצמה הדורשת שילוב של כישרון טבעי ביחד עם מקצועיות וניסיון. לפיכך, השחקנית הוותיקה מספרת סיפורים ייעודיים למבוגרים בשילוב עם הרבה הומור, חוכמת חיים ובשיתוף הקהל. למעשה, כאשר רינה מספרת סיפור היא אורגת אותו מולכם ביד אומן, ומבלי שתשימו לב תיסחפו למחוזות אחרים, מפתיעים, מרגשים ומצחיקים. בסיפורים עצמם עוסקים בנושאים רלוונטיים לכל אחד מאיתנו, כדוגמת קריירה, מערכות יחסים, המציאות הישראלית, דת ולאום. על כן, הם המצליחים לגעת בכל אדם במקום האישי והמיוחד לו, ומשאירים אחריהם טעם של עוד והרבה חומר למחשבה.
 
מספרת סיפורים לקהלים שונים
רינה פדווה, המוכרת לכולנו מתוכניות טלוויזיה, סרטים ומופעי תיאטרון שבהם השתתפה לאורך השנים, מציעה לציבור הרחב מופע איכותי, ייחודי ומבדר שבמהלכו היא מספרת סיפור מרתק ומצחיק בשיתוף הקהל. זהו סיפור שמותאם במיוחד לאופי הקהל ולמספר המשתתפים, וניתן להעלותו בפורמטים ושנים ומגוונים. בין היתר, רינה מספרת סיפורים עבור חברות, ארגונים ומוסדות, ועדי עובדים, בימי גיבוש או באירועי פרידה. כמו כן, זהו מופע אידיאלי עבור חוגי בית, מסיבות פרטיות, ימי הולדת, ערבי נשים וסדנאות.

 

רינה פדווה | מאמרים​

רינה פדווה | מופעי בידור

להזדהות, לצחוק, להתרגש

053-9419313​