סטנדאפ לאירועים

 

חוגגים יום הולדת, מסיבת רווקות או יום נישואין? רוצים לארגן יום כיף לוועד העובדים בחברה או למשפחה המורחבת שלכם? אז לפני שניגשים להתעסקות בלוגיסטיקה, מנסחים הזמנות ושולחים אותן ומתחילים בהכנת הכיבוד, הדבר הראשון שצריך לחשוב עליו זה רעיון. לרוב זה החלק המורכב ביותר בתהליך הארגון של יום כזה – הקבוצה יכולה להיות מגוונת מבחינת גילאים, תחומי עניין ורמות אנרגיה ולכן לא כל פעילות תתאים לכולם. אז מה עושים בכל זאת?

 

דמיינו את זה – כלל האורחים או העובדים שלכם מתכנסים, מתכבדים בכיבוד שהכנתם מבעוד מועד, מתיישבים ומתחילים ל... הקרע מצחוק. נחמד, לא? הזמנת סטנדאפ לאירועים פרטיים היא אופציה נהדרת שיכולה להתאים לכל סוג אירוע שאתם מארגנים.

 

אז למי זה מתאים?

 מופע סטנדאפ מתאים לכל מי שאוהב לצחוק! כמובן שכאשר מדובר במופעי סטנדאפ לאירועים פרטיים יש להתכוונן מראש ולקלוע לטעמם ורמתם של קהל היעד הצפוי ושל נושא האירוע. מופע שמיועד להפעלה בימי הולדת לא יהיה דומה למופע למסיבת רווקות, ולכן צריך למצוא אמן סטנדאפ רגיש ויצירתי מספיק, שידע להיות וורסטילי ולהתאים את השיח והרמה לקבוצת הצופים. מעבר לכך שמופע בידור הוא מגבש, יוצר אווירה נהדרת ומשחרר אנרגיות חיוביות, יתרון נוסף שיש לו הוא שלמארגנים כמעט אין התעסקות בהכנת ההפעלה. והרי בעת ארגון אירוע פרטי בוודא יש לכם על הראש מספיק לוגיסטיקה ושאר ירקות, אז מה יותר מתאים ממופע סטנדאפ מקליל וכיפי, שלא ידרוש מכם קשב כמעט בכלל?

 

זקוקים לרעיונות של פעילויות או אטרקציות קצת אחרות שאפשר לשלב באירועים פרטיים קטנים או גדולים? רינה פדווה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת האפשרויות המוצעות על ידה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים אודות המופעים ולצורך הזמנתם, צרו קשר בטלפון 053-9419313


 


 

רינה פדווה | מאמרים​

רינה פדווה | מופעי בידור

להזדהות, לצחוק, להתרגש

053-9419313​