סטנדאפ לארגונים

 

ארגון יום כיף לעובדים

מעסיקים רבים מחפשים דרכים לפרגן לעובדים שלהם ולהראות להם הערכה בדמות יום כיף או פעילות נחמדה. הצגת הערכה בצורה כזו תורמת רבות למקום העבודה, לתחושת העובדים ולגיבוש בתוך החברה. אופציה נהדרת היא הזמנת סטנדאפ לוועדי עובדים כפעילות ביום שכזה. מופע בידור שמציע צחוק, גיבוש והרבה הנאה.

 

 מתאים לכולם, בכל מקום

הזמנת סטנדאפ לארגונים כחלק מפעילות ביום גיבוש של עובדים טומנת בחובה יתרונות רבים. אחד מהם הוא העובדה שאפשר לקיים אותה בכל מקום העולה על הדעת. גם אם אתם לא מעוניינים להתרחק ממשרדי החברה מטעמי נוחות או תקציב, אפשר להקצות חדר מסויים ולקיים את המופע שם. בנוסף, המופע, שמעלה רגעים וסיטואציות מחיי היום יום בצורה הומוריסטית ומצחיקה, מתאים למגוון גילאים רחב מאוד, ויכול להוות פתרון מצוין במידה וטווח הגילאים של העובדים שלכם גדול.

 

מעבר לכך, מופע סטנדאפ יוצר פסק זמן אמיתי. הוא מאפשר לעובדים להתנתק לזמן מסויים מהעבודה הדורשת ומשטף החיים ומהווה פלטפורמה נהדרת ליצירת קשרים חברתיים שאינם תלויים בעבודה בין העובדים. אחרי יום שכזה העובדים חוזרים עם כוחות מחודשים לעבודה ומרגישים אהודים ומוערכים. נוצרים קשרים חדשים וחברויות נוספות שהופכות את מקום העבודה לנעים וחברותי יותר, ואף יכולות לעזור בקשרי עבודה ולשפר את ביצועי העובדים. אין ספק שיום שכזה תורם למקום העבודה לא פחות מלעובדים שבו.

 

מתכננים יום כיף או אירוע חברה לעובדים שלכם? רוצים לשלב ביום הזה פעילות מהנה וגם מצחיקה? רינה פדווה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת האפשרויות המוצעות על ידה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים אודות המופעים ולצורך הזמנתם, צרו קשר בטלפון 053-9419313

רינה פדווה | מאמרים​

רינה פדווה | מופעי בידור

להזדהות, לצחוק, להתרגש

053-9419313​