סטנדאפ ליום הולדת 70

 

מופע סטנדאפ ליום הולדת

בערך בגיל חודשיים תינוקות קטנים מחייכים בפעם הראשונה באופן מודע. משהו או מישהו שהם אוהבים גרם להם לחיוך הראשון שנקרא "חיוך רצוני". מאותו רגע ובכל שלבי ההתפתחות וההתבגרות, אחת מהנאות החיים הגדולות ביותר היא לצחוק ללא שליטה בקרב האנשים שאנחנו אוהבים. איזו הפעלה, אם כן, מתאימה יותר להשתלב בחגיגת יום ההולדת של אבא, אמא, סבא או סבתא האהובים שלכם, מאשר מופע סטנדאפ? 

 

אז על מה אפשר לדבר?

ובכן, במופע סטנדאפ רגיל אשר נועד לקהל צופים רחב ומגוון, האפשרויות לנושא המופע כמעט בלתי נגמרות. אבל כמובן שדין מופע רגיל אינו כדין מופע סטנדאפ פרטי ביום הולדת. במופע שכזה קהל הצופים מורכב בדרך כלל מבני משפחה וחברים, טווח הגילאים גדול ונושא ההתכנסות ברור. אפשר ואף רצוי להתאים את נושא המופע לגיל של בעל השמחה. אנו עלולים לחשוב שאופציה כזו תתאים למסיבות ימי הולדת לגילאים נמוכים יחסית, אולם אין כך הדבר. למשל במופע סטנדאפ ליום הולדת 70 אפשר לדבר על העובדה שהחוגגים בדרך כלל כבר יצאו לפנסיה, מוקפים בבני המשפחה שהקימו ובעיקר עושים דברים שלא יצא להם לעשות במשך שנות התעסוקה שלהם. ובאמת, מה יותר מצחיק מזה שסבתא נהייתה אלופה בברידג' או מהעובדה שסבא למד פתאום לרקוד סלסה?

 

כאשר מדברים על מופעי סטנדאפ ליום הולדת 80 או מופעי סטנדאפ ליום הולדת 90 הנושא בהחלט יכול להתמקד בעניין הגיל המרשים. בדרך כלל בגילאים הללו לסבים ולסבתות שלנו יש נקודת מבט שונה על החיים ופרופורציות בריאות שאפשר לרכוש רק מניסיון של כמה עשורים טובים, והתעסקות בעניין הגיל בצורה הומוריסטית יכול להקליל את האווירה ולהפוך את מסיבת יום ההולדת לחוויה מיוחדת ומגבשת.

 

עסוקים בתכנון מסיבת יום הולדת לבן משפחה חשוב ואהוב ורוצים לשלב בה מופע סטנדאפ מצחיק? רינה פדווה היא הכתובת המתאימה. לסקירת האפשרויות המוצעות על ידה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים אודות המופעים ולצורך הזמנתם, צרו קשר בטלפון 053-9419313

 

 

 

רינה פדווה | מאמרים​

רינה פדווה | מופעי בידור

להזדהות, לצחוק, להתרגש

053-9419313​