סטנד אפ ליום הולדת 40

 

מופע סטנד אישי לכבוד יום ההולדת

כולנו אוהבים למחוק. ביום יום לא פשוט למצוא את הרגעים המצחיקים האלה, אך אפשר למצוא אותם בכל מקום כמעט אם רק מקדישים לכך תשומת לב. היום יום שלנו עמוס ברגעים, שמזווית מסוימת, יכולים להעלות חיוך, רגעים אבסורדיים ומגוחכים. מאותם רגעים כאלה מפיקים מופע סטנד אפ, כזה שממנו כולם צוחקים. מופע המעלה בפני הצופים בו בדיוק את אותם רגעים מהיום יום, שכולנו חווים וכולנו מזדהים איתם.


סטנד אפ ליום הולדת 40
מופע סטנד אם ליום הולדת 40 יכול להיות מתנה נפלאה לחברה קרובה או לחבר אהוב המציינים את הגיל המיוחד הזה. במופע אפשר להתמקד בנושאים הקשורים לנישואין, לילדים וגם לעבודה. נושאים שמוכרים לנו ואותם אנו פוגשים ביום יום. 
 
סטנד אפ ליום הולדת 50
מופע סטנד אפ ליום הולדת 50 יכול להתמקד בגיל המעבר. באותה תקופה שבה הילדים כבר גדולים ובני ה-50 מוצאים את עצמם תוהים תהיות שונות על החיים. לאן פנינו? מה עושים עכשיו? מה עם העבודה? מה עם המשפחה ועוד? זהו מופע שאפשר לשלב במסגרת חגיגות יום ההולדת העגול הזה, גיל שבהחלט ראוי לציינו. 

 

סטנד אפ ליום הולדת 60
מופע סטנד אפ ליום הולדת 60 יכול להתמקד בנושא הגיל. בגיל הזה הפנסיה נמצאת במרחק לא רב ופעמים רבות היא מעוררת לא מעט פחדים. העלאת נושא הגיל כחלק ממופע סטנד אף "מקלילה" מאד את הנושא עצמו ומאפשרת לבני הגיל הזה לבחון אותו מזווית קצת אחרת. זהו רעיון מצוין לשלב במסיבת יום הולדת לחוגגים את הגיל הזה, מסיבה שיכולה להתקיים בבית, במסעדה או באולם אירועים קטן ואינטימי. 

 

מחפשים אטרקציה קצת אחרת לשלב במסיבת יום ההולדת? אם כן, רינה פדווה – מופעי בידור היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. רינה פדווה מעלה מופעי בידור הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים הנוגעים במגוון רחב של נושאים, מופעים שהם אטרקציה בפני עצמה המתאימה לכל חגיגה. לסקירת כלל האפשרויות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 053-9419313

 

רינה פדווה | מאמרים​

רינה פדווה | מופעי בידור

להזדהות, לצחוק, להתרגש

053-9419313​