סטנדאפ ליום הולדת

 

סטנדאפ כמתנת יום הולדת

כבכל שנה מתקרב התאריך שבו בן או בת הזוג, אמא או אבא, חבר ילדות או חברת נפש אהובה חוגגים את יום ההולדת שלהם. כבר קניתם את כל מה שהחנויות בארץ ובעולם מסוגלות להציע, ברכתם בכל מה שאפשר לברך וחגגתם בכל הדרכים שאפשר לחשוב עליהן, ועדיין חשוב לכם לחדש ולשמח כבכל שנה. אז מה עושים? יש דרכים רבות ומגוונות לחגוג אירוע יום הולדת, גם כאלה שלא חשבנו עליהם. הרשו לי להציע לכם דרך לא שגרתית במיוחד לחגיגת יום ההולדת של האהובים שלכם – הזמנת סטנדאפיסטית ליום הולדת.

 

מתנה שהיא חגיגה

הזמנת מופע סטנדאפ ליום הולדת יכול להיות אופציה מופלאה במיוחד עבור אלה שאוהבים לצחוק, לחגוג ולשמוח. ומה עוד צריך בחגיגת יום הולדת? כיוון שהמופע הוא מופע פרטי, יש אפשרות לקיים אותו בבית בו נערכת חגיגת יום ההולדת, באולם קטן ששכרתם או בכל מקום אחר שעולה על דעתכם. עוד רעיון מעולה יהיה לסגור בר קטן ושכונתי בקרבת הבית, להזמין בירה ולהעלות את המופע – כמובן אם כל החוגגים בגיל המתאים. כאשר בוחרים לתת מופע סטנדאפ כמתנת יום הולדת, בעצם מעניקים מתנה לעצמכם ולכל החוגגים ומבטיחים אירוע מיוחד, לא שגרתי ובלתי נשכח. אז כל שנותר הוא להחליט על שעה ומקום, לשלוח הזמנות את החברים והמשפחה ולהתכונן לצחוק עד שכואבת הבטן.

 

מחפשים רעיון מקורי או הפעלה קצת אחרת ליום ההולדת של בן או בת הזוג שלכם או של חברה טובה? רוצים פעילות מהנה, מצחיקה וגם כיפית מאד? רינה פדווה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת האפשרויות המוצעות על ידה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים אודות המופעים ולצורך הזמנתם, צרו קשר בטלפון 053-9419313

רינה פדווה | מאמרים​

רינה פדווה | מופעי בידור

להזדהות, לצחוק, להתרגש

053-9419313​