מופע בידור עם שחקנית וקומיקאית

 

למה אנחנו כל כך אוהבים סטנדאפ?

כולם אוהבים לצחוק. לא משנה בן כמה אתה, מה עשית היום או מה התכניות שלך לשנים הבאות, רגע אחד של צחוק אמיתי יכול לשחרר ולשמח אותך בכל שלב. ולכן מופעי סטנדאפ הם כל כך אהובים ופופולאריים. במופע שכזה עולה הסטנדאפיסט לבמה ובעצם מתאר רגעים מחיי היום יום השגרתיים של כולנו מנקודת מבט הומוריסטית ומצחיקה. ואולי בזה טמון סוד הקסם – דברים שאנו נוהגים לעשות יום יום, ריטואלים חוזרים ונשנים שאנחנו כבר לא מקדישים להם אפילו שבריר של מחשבה יכולים להיות מגוחכים ומצחיקים עד בלי די. בשביל זה צריך את האדם הנכון שיזקק את הרגעים הללו וידע להגיש אותם לקהל בצורה המוצלחת ביותר.

 

סוד הקסם

בשביל להצליח ולעשות זאת דרושות יכולות של שחקנית וקומיקאית בד בבד. לא מספיק להיות בן אדם עם הומור טוב, "הליצן של החבר'ה", כי צריך גם לדעת להגיש את הדברים בצורה תיאטרלית ומעניינת מספיק. מנגד, לא מספיק להיות שחקן מוכשר כיוון ששרירי הרגש והתיאטרליות, אף שהם חשובים מאוד גם במופעי סטנדאפ, אין בהם די על מנת להצחיק ולשעשע. ולכן, סטנדאפיסטית מוצלחת היא כזו שנולדה עם נקודת מבט קצת שונה על החיים, שיש לה מספיק בטחון וכישורים תיאטרליים בשביל להציג את הרגעים האלה בצורה הנכונה ושתמיד, אבל תמיד – תגיד את המילה האחרונה.

 

מחפשים פעילות קצת אחרת לאירוע שאתם מתכננים? לערב חברה או למסיבת יום הולדת חשובה? רוצים שפעילות זו תהיה בדגש על כייף ועם הרבה מאד הומור ושמחה? רינה פדווה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת האפשרויות המוצעות על ידה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים אודות המופעים ולצורך הזמנתם, צרו קשר בטלפון 053-9419313

 

רינה פדווה | מאמרים​

רינה פדווה | מופעי בידור

להזדהות, לצחוק, להתרגש

053-9419313​